Doprava a platba

Možnosti platby

Platba kartou online

V případě platby kartou online Vás systém po potvrzení objednávky automaticky přesměruje na platební bránu GoPay, kde zadáte potřebné údaje o platební kartě. Tento způsob platby je rychlý a pohodlný. Při platbě kartou jsou veškeré informace diskrétní, systém je zabezpečen bezpečnou platbou přes internet. Do 3 dnů od provedení platby Vás budeme kontaktovat pro sjednání termínu aplikace.

Platba převodem na účet

V případě platby převodem Vám budou na emailovou adresu, kterou uvedete v objednávce zaslány obratem kompletní údaje k platbě převodem. V případě, že nám pošlete na náš email info@defendsolutions.cz potvrzení o platbě z banky, nemusíte čekat na připsání částky na náš účet a budeme Vás kontaktovat do 3 dnů od doručení tohoto potvrzení.

Platba na fakturu

Vážíme si našich věrných zákazníků a partnerů. Pokud jste jedním z nich, kontaktujte nás na info@defendsolutions.cz pro možnost platby na fakturu a my se pokusíme Vám vyjít vstříc. Standartní doba splatnosti je 14 dnů.

Možnosti dopravy

Chceme pro naše zákazníky maximální možnou péči a jistotu, že jim naše produkty budou sloužit dobře a dlouho. Z toho důvodu máte v ceně ochrany GardX i profesionální aplikaci.

Po potvrzení Vaší objednávky a jejím zaplacení Vás budeme do 3 pracovních dnů kontaktovat pro sjednání termínu a místa aplikace ochrany GardX.

Ve smluvený termín k Vám přijede náš vyškolený personál, provede odbornou aplikaci (více v sekci Aplikace) a předá Vám kufřík s přípravky pro domácí použití.

Doprava je zdarma.

Kompletní podmínky naleznete zde.