O nás

Společnost DEFEND SOLUTIONS s.r.o., člen skupiny DEFEND SOLUTIONS GROUP

DEFEND SOLUTIONS s.r.o. založená v roce 2015 je výhradním distributorem systému ochrany vozidla VPS od britské společnosti GardX Protection Ltd. na českém a slovenském trhu. Stejně jako ostatní produktové divize (Insurance a Automotive) patří do skupiny společností DEFEND GROUP a zaměřuje se na poskytování produktů a služeb pro automobilový sektor.

O Defend Group

Kořeny skupiny DEFEND GROUP sahají až do roku 1994. Během svého dosavadního působení si vybudovala vedoucí postavení v oblasti zabezpečení vozidel v České republice a svou pozici posiluje také v dalších zemích, především pak ve střední a východní Evropě. Je zaměřena na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci zabezpečovacích systémů a ochranu automobilů pod silnou značkou DEFEND a inovativní pojistná řešení pro automobilový průmysl pod značkou DEFEND. Produkty jsou distribuovány prostřednictvím více než 600 prodejců nových a ojetých automobilů, pojistných makléřů a autorizovaných zástupců.

Pro skupinu DEFEND GROUP se stal přelomovým rok 2012, kdy se rozhodla rozdělit své aktivity podle působnosti a produktového portfolia na dva základní směry, DEFEND AUTOMOTIVE GROUP a nově vzniklou divizi DEFEND INSURANCE GROUP.

DEFEND AUTOMOTIVE GROUP (DAG) s více než dvacetiletou zkušeností pokračuje ve stěžejní oblasti vývoje, výroby a distribuce portfolia hmotných produktů značky DEFEND pro automobily v oblasti zabezpečení proti krádeži, bezpečnosti provozu, komfortu užívaní vozidel či monitorování jejich polohy a ekonomiky provozu.

DEFEND INSURANCE GROUP (DIG) převzala stávající pojistné produkty a dále na trh uvedla nové široké portfolio speciálních automobilových pojištění typu GAP a prodloužená záruka pro nové a ojeté automobily. Hlavním partnerem společnosti je syndikát 5820 pojistného trhu Lloyd's of London.

Základními pilíři skupiny DEFEND GROUP jsou tři oblasti zájmu v automobilovém průmyslu: 

  • Zabezpečení
  • Bezpečnost
  • Pojištění

O GardX

Společnost GardX vyrábí řadu inovativních produktů, které jsou schváleny výrobci automobilů a používány obchodníky s vozidly po celém světě. Má bezkonkurenční pověst jako poskytovatel prvotřídních produktů s prvotřídním zákaznickým servisem a technickou podporou.

V roce 2015 společnost GardX a její systém ochrany vozidla VPS získala od britských obchodníků s automobily ocenění Poskytovatel roku ochrany vnějšího laku.

Všechny produkty GardX jsou vyráběny v rámci systému řízení jakosti akreditované na ISO9001 a plně v souladu s předpisy COSHH.