SpinCar se umístil v žebříčku Deloitte 2019 Technology Fast 500™

Společnost SpinCar, partner DEFEND SOLUTIONS, obsadila 118. příčku žebříčku nejrychleji rostoucích společností v Severní Americe Technology Fast 500™ od Deloitte. Produkt DEFEND SpinCar umožnuje prodejcům automobilů přizpůsobit se poptávce po modernější digitální technologii pro prezentaci vozidel.

V automobilovém průmyslu můžeme být svědky změny v nákupním chování zákazníků, kdy se rozhodovací proces přesouvá ze showroomu do prostředí internetu. I díky tomu se mezi lety 2015 až 2018 společnost SpinCar rozrostla o astronomických 1 047%.

Tento trend z USA se nyní přesouvá i do Evropy, kde DEFEND SOLUTIONS ve spolupráci se SpinCar přináší svým partnerům na trzích východní a střední Evropy inovativní 360° online prezentace vozidel s řadou dodatečných funkcí, která jim umožňuje posunout jejich online prezentaci o level výše.

“Jsme pyšní, že si jako své partnery vybíráme prvotřídní světové společnosti. Růst společnosti SpinCar je fenomenální a mít je po boku od roku 2017 zároveň svědčí o naší schopnosti být vždy o krok napřed a našim partnerům nabízet unikátní řešení budoucnosti,“ říká Andrew Quirke, Managing Director of DEFEND SOLUTIONS.

“What’s exciting about celebrating 25 years of the Tech Fast 500 is we now have a quarter century of innovation stories to draw and reflect upon. These are the companies that push boundaries, help organizations become more efficient and productive, and ultimately enable businesses to drive growth and revenue. We congratulate all the well-deserving winners,” said Sandra Shirai, vice chairman, Deloitte LLP, and U.S. technology, media and telecommunications leader.

O společnosti SpinCar

SpinCar s funkcemi 360° WalkArounds® a Feature Tour® společně vytvářejí důvěru mezi kupujícími a prodejci tím, že přináší zážitek z fyzického obchodu zákazníkům kdekoli a kdykoli chtějí. Data o chovaní zákazníků a VINtelligent® Retargeting řešení umožňují prodejcům vozidel poskytovat hyperpersonalizované interakce během celé doby nákupu automobilů. V současnosti bylo natočeno více než 400 miliónů 360° virtuálních prohlídek ve 20 zemích.

O společnosti DEFEND SOLUTIONS

DEFEND SOLUTIONS s.r.o. založená v roce 2015 a je výhradním distributorem systému ochrany vozidla VPS od britské společnosti GardX Protection Ltd. na českém a slovenském trhu. V současnosti také přináší elektronickou prezentaci vozidel DEFEND SpinCar, která se těší stále větší oblibě na automobilových trzích. Motivování touhou překonávat očekávaní zákazníků přinášením jedinečných řešení, DEFEND umožňuje zákazníkům se obávat méně a ‚Zažívat Více‘ a významně přispívá k jejich spokojenosti a loajalitě vůči partnerům DEFEND v České Republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a ve Velké Británii.