Nová firemní identita jako začátek nové éry DEFEND SOLUTIONS GROUP

DEFEND SOLUTIONS GROUP představuje novou firemní identitu, která reprezentuje začátek nové éry. Změny, které jsou inspirovány naší akvizicí společností Fortegra by měly být dokončeny během roku 2020.

Od samého začátku vedl každý náš krok k jedinému cíli - poskytování nejlepších produktů spolu s vynikajícím zákaznickým servisem, které majitelům aut přinesou dodatečné benefity. Díky tomu se DEFEND SOLUTIONS stala distributorem systému ochrany vozidla od britského leadera GardX Protection Ltd. na trhu střední a východní Evropy a postupně přináší nová inovativní řešení pro automobilový průmysl, jako třeba DEFEND SpinCar, který umožňuje zájemcům o koupi vozu, prohlédnout si ho v 360° zobrazení.

V rámci naší nové identity jsme vytvořili design, který je modernější a autentičtější, a zároveň jasně reprezentuje naši vzájemnou vizi a společné cíle se společností Fortegra. Nové logo DEFEND symbolizuje náš záměr poskytovat jedinečné produkty, zatímco nenápadné „D“ v hlavním symbolu nás pojí s našimi kořeny.

“S potěšením Vám představujeme naší novou firemní identitu, která prostřednictvím vizuálních prvků propojuje naši minulost s vzrušující budoucností, která je před námi,“ říká Kateřina Písaříková, CEE Marketing Manager DEFEND SOLUTIONS GROUP.

V příštích několika měsících se budete postupně setkávat s novými vizuály a celý proces by měl být dokončen v průběhu roku 2020, jelikož s naší korporátní identitou se můžete setkat u všeho, co souvisí s našimi produkty, kontakty se zákazníky a prezentací značky jako celku.

Zapamatujte si, prosím, naše nové logo, abyste věděli, že jsme Vám neustále k dispozici a můžete nás snadno najít. Protože, pokud jde o značku, to na čem záleží, je, zda Vás lidé poznají.

“Naše původní identita a logo nám přirostly k srdci a víme, že i mnohým dalším. Přesto doufáme, že se všichni ztotožní s naší novou firemní identitou. Chceme také všem našim klientům, partnerům a zaměstnancům připomenout náš přetrvávající závazek poskytovat jedinečné produkty a služby, protože jsme to stále my a důležité věci se nemění, “dodala Kateřina Písaříková.

Těšíme se na světlou budoucnost před námi, kde každý bude moci “Zažít Více“!

Jménem DEFEND SOLUTIONS GROUP

Kateřina Písaříková

CEE Marketing Manager