DEFEND SOLUTIONS přináší revoluci v online prezentaci vozidel

18. února DEFEND SOLUTIONS podepsala distribuční smlouvu pro střední a východní Evropu se společností SpinCar, světovým lídrem v digitálním automobilovém merchandisingovém softwaru, a přináší revoluci v online prezentaci vozidel do regionu střední a východní Evropy.

Chování zákazníků se formuje díky internetu a službám, ke kterým poskytuje přístup. Zkušenosti, které mají z jiných odvětví, které se vyvíjejí rychleji než automobilový průmysl, se přenášejí i do zážitků, které hledají při koupi automobilu. V dnešní době začíná zákaznická cesta na internetu u téměř 63% zákazníků, čemuž by se měli prodejci automobilů přizpůsobit a začlenit digitální technologie do jejich obchodní a marketingové strategie.

DEFEND SOLUTIONS, sesterská společnost DEFEND INSURANCE, je průkopníkem v této oblasti na evropském trhu a zavádí inovativní DEFEND SpinCar po získání distribučních práv od amerického SpinCar.

DEFEND SpinCar přináší zákazníkům kupujícím automobil zážitek z fyzického showroomu kdekoli a kdykoli chtějí, a umožňuje jim prostřednictvím interaktivní 360 ° prezentace prozkoumat všechny detaily vozidla z jakéhokoli úhlu.

"DEFEND SpinCar pomáhá budovat důvěru a transparentnost mezi zákazníky a prodejci automobilů, a umožňuje jim odlišit se od konkurence. Poutavý obsah včetně videí a zážitků podobných virtuální realitě pomáhá přivést zákazníky do showroomu a zvyšovat konverzi. Tento produkt však nabízí mnohem víc a přichází s marketingovými a reportovacími nástroji, které podporují vynikající obchodní výsledky,“ vysvětlila Kateřina Písaříková, CEE Marketing Manager DEFEND SOLUTIONS.

Přestože je DEFEND SpinCar komplexním řešením, je snadné jej obsluhovat a začlenit do provozních procesů prodejců, umožní jim zkrátit čas potřebný k vystavení aut online a zároveň zajistí konzistentní prezentaci všech vozů. Výborné výsledky jsou prokázány více než 20 000 prodejci po celém světe.

"Naše skupina se vždy snaží přinášet na trh průlomová řešení. Při hledání možností, jak nabídnout našim partnerům i jejich zákazníkům ještě lepší zážitek při koupi vozidel, byl SpinCar jasná volba. Jejich inovativní přístup a prvotřídní podpora skvěle souzní s naší strategií a zároveň nám umožní zvýšit povědomí o našich pojistných produktech,“ dodal Andrew Quirke, Managing Director DEFEND SOLUTIONS.

Věříme, že DEFEND SpinCar, který bude pilotně uveden v březnu v České republice, bude znamenat začátek nové éry v online prezentaci vozidel v Evropě.

DEFEND SOLUTIONS

DEFEND SOLUTIONS s.r.o., přidružená společnost DEFEND INSURANCE, poskytuje automobilové produkty, které zvyšují finální obchodní výsledek prodejců automobilů. Motivováni touhou překonávat očekávání zákazníků poskytováním bezkonkurenčních řešení, DEFEND umožňuje zákazníkům “Zažívat více“ a významně přispívá k jejich spokojenosti a loajalitě vůči svým partnerům napříč regionem střední a východní Evropy. Chcete-li se dozvědět více, navštivte defendsolutions.cz nebo nás sledujte na LinkedIn / linkedin.com/company/defend-solutions-group

SpinCar

SpinCar nabízí prodejcům automobilů, aukčním síním, i výrobcům vozidel nejpokročilejší platformu pro digitální automobilovou prezentaci vozidel v tomto odvětví. 360° WalkAround® a Feature Tour® produkty budují důvěru mezi zákazníky a prodejci automobilů tím, že přinášejí zákazníkům zážitek jako z fyzického showroomu, kdykoli a kdekoli chtějí. F&I Advantage™ umožnuje dealerům budovat pouto k pojistným a ochranným produktům, díky včasným interakcím s nakupujícími. SpinCar podporuje prodejce a zákazníky ve 20 zemích po celém světe. Jestli se chcete dozvědět více, navštivte www.spincar.com.