DEFEND SOLUTIONS představuje DEFEND SpinCar v HAVEX-auto

DEFEND SOLUTIONS uvádí na trh nový produkt DEFEND Spincar v síti HAVEX-auto. Toto jedinečné řešení poskytuje zákazníkům možnost výběru a nákupu vozu z domova díky technologii podobné virtuální realitě s 360° prezentací interiéru i exteriéru vozidla.

DEFEND SOLUTIONS, sesterská společnost DEFEND INSURANCE GROUP, uvádí na trh průlomový produkt automobilového e-commerce v regionu střední a východní Evropy, inovativní DEFEND SpinCar, který nyní mohou zákazníci vidět na webu HAVEX-auto, největšího autorizovaného prodejce vozů Škoda a Seat.

V této složité době, kdy je omezen pohyb osob i provoz společností, DEFEND SpinCar přináší zákazníkům zážitek z fyzického showroomu kdekoli a kdykoli chtějí, a umožňuje jim prostřednictvím interaktivní 360° prezentace prozkoumat všechny detaily vozidla z každého úhlu a seznámit se s klíčovými prvky výbavy.

„Zákazníci se přesouvají na internet a e-commerce se stává klíčovým prvkem pro prodejce automobilů. Nyní je to ještě umocněno vládními nařízeními. DEFEND SpinCar nabízí poutavý pohled na vozidlo, a věříme, že posílí vnímání HAVEX-auto jako silného a inovativního prodejce s férovým přístupem k zákazníkům a umožní jim posílit jejich tržní podíl,“ uvedla Kateřina Písaříková, CEE Marketing Manager DEFEND SOLUTIONS.

Spolupráce s HAVEX-auto podporuje strategické cíle obou stran podpořit obchodní růst a budovat transparentnost a důvěru mezi prodejci vozidel a zákazníky. Přestože je DEFEND SpinCar mimořádně komplexní software, který zahrnuje i marketingové a reportingové nástroje, velmi snadno se ovládá a integruje do současných procesů prodejců.

“I ve stínu aktuální situace, kdy je omezen volný pohyb osob a návštěvy showroomu nejsou na pořadu dne, HAVEX-auto neomezuje provoz a přizpůsobuje zákaznickou cestu daným podmínkám. Díky DEFEND SpinCar jsme schopni přinést každé vozidlo až takříkajíc do obýváku a odprezentovat ho komplexně z každého úhlu v mimořádném rozlišení,” řekl Lukáš Friedrich, který má na starosti Marketing a podporu prodeje v HAVEX-auto.

Tiskovou zprávu HAVEX-auto si můžete přečíst ZDE.

V případě zájmu o technologii DEFEND SpinCar nás neváhejte kontaktovat.

DEFEND SOLUTIONS

DEFEND SOLUTIONS s.r.o., sesterská společnost DEFEND INSURANCE, poskytuje automobilové produkty, které přispívají k vyšší ziskovosti prodejců vozidel. Motivováni touhou překonávat očekávání zákazníků poskytováním bezkonkurenčních řešení, DEFEND umožňuje zákazníkům “Zažívat více“ a významně přispívá k jejich spokojenosti a loajalitě vůči svým partnerům napříč regionem střední a východní Evropy. Pro více informací navštivte defendsolutions.cz nebo LinkedIn / linkedin.com/company/defend-solutions-group

Havex-Auto

Společnost HAVEX-auto s.r.o. byla založena v roce 1993. Je prodejcem a autorizovaným servisem nových a ojetých vozů ŠKODA, SEAT a FGA (Fiat, Jeep, Lancia, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge) a má 8 poboček v České republice. HAVEX-auto získala řadu ocenění, což potvrzuje jeho silnou pozici na trhu, vynikající kvalitu vozidel a vysokou úroveň služeb. Pro více informací navštivte havex.cz.