DEFEND GROUP dělí své aktivity na dva produktové směry

K datu 1. listopadu 2012 se skupina DEFEND GROUP rozhodla rozdělit své aktivity dle své působnosti a produktového portfolia na dva základní směry, a to DEFEND AUTOMOTIVE GROUP a nově vzniklou divizi DEFEND INSURANCE GROUP.

DEFEND AUTOMOTIVE GROUP bude pokračovat ve stěžejním směru společností skupiny DEFEND GROUP, tedy ve vývoji, výrobě a distribuci portfolia hmotných produktů značky DEFEND pro automobily v oblasti zabezpečení proti krádeži, bezpečnosti provozu, komfortu užívaní vozidel či monitorování jejich polohy a ekonomiky provozu.
DEFEND INSURANCE GROUP převezme stávající pojistné produkty a dále uvede na trh nové široké portfolio speciálního automobilového pojištění typu GAP a Záruka pro nové a ojeté automobily. Hlavním partnerem společnosti je nadnárodní pojistitel Lloyd´s of London.

Pavel Vojtek, generální ředitel a CEO DEFEND GROUP k tomuto významnému kroku uvedl: “Rozdělení skupiny DEFEND GROUP na dvě nové samostatné divize “Automotive“ a “Insurance” je reakcí na přirozený vývoj trhu prodeje a pojištění nových a ojetých vozů, který reaguje bezprostředně na potřeby tohoto specifického trhu a především požadavky našich obchodních partnerů. Jsme připraveni i v době kulminující ekonomické krize přinést na trhy střední Evropy nové produkty v oblasti zabezpečení a pojištění nových a ojetých automobilů, které přinesou jak přidanou hodnotu našim obchodním partnerům, tak i zajímavý užitek a přínos našim zákazníkům.“