Referencie

Ocenenie Car Dealer POWER

Inovatívne produkty s prvotriednou povesťou a výborným zákazníckym servisom za seba hovoria samy. Avšak britské ocenenie pre GardX „Víťaz Car Dealer Power“ v kategórii Poskytovateľ roka ochrany vonkajšieho laku, a to dokonca 3 roky v rade (2015, 2016, 2017), nás nesmierne teší!

Marek Szabo, Auto Palace Butovice

Za mě mohu říci, že klienti reagují velmi pozitivně a když jim vysvětlíme výhody GardX, většinou obětují i vyšší cenu produktu. Ze své strany jsem zatím neměl na výrobek reklamaci a úspěšně je nabízíme i k levnějším modelům, jako je Hyundai i10 a další.

Martin Toman, Auto Palace Spořilov

Reference od zákazníku jsou všechny velmi pozitivní. Zákazníci, kteří již měli GARDX aplikovaný na přechozím autě a kupují další auto si vždy tento produkt dají znovu. Auto mají déle čisté, lak se více chrání proti drobným poškozením od kamínků nebo větviček. I když používají myčku, lak je i po delší době nevykazuje známky stárnutí… Oceňují i tzv. neviditelné stěrače, které výrazně zlepšují viditelnost za deště… stačí jednou za čas obnovit lehkým otřením přípravku čelní sklo a nesrovnatelně to vylepší výhled z vozu. Často si tento produkt chválí rodiny s malými dětmi, sedadla se dají dobře udržovat. Po zašpinění nevznikají skvrny a čalounění se dá snadno vyčistit. V neposlední řadě, díky tomu, že zákazník investuje při nákupu do ochrany laku se vůz po několika letech lépe a za vyšší cenu prodá. Na našem bazaru jsou tato auta vykupována za cenu vyšší o 5 000 až 30 000 Kč.

WELLNESS CARS

Produkt GardX používáme v praxi jako partnerská firma a provádíme odbornou aplikaci na vozy. Jelikož si sami vybíráme takové produkty, aby zákazník měl vždy výbornou kvalitu, volba byla jasná. Po pár aplikacích jsme si ověřili, že tento produkt chceme mít v naší nabídce služeb a GardX sami odebíráme a aplikujeme na vozy našich klientů. Pokud se zákazníkovi vše pečlivě vysvětlí a GardX si nechá na vůz aplikovat, jsme přesvědčeni, že bude vždy maximálně spokojený. Výrobek není jen s výborným efektem, ale je i velmi účinný. Výsledek je vidět okamžitě. Lak je ošetřený, chráněný, struktura laku je vyhlazená a tudíž na něm neulpívá žádná nečistota. Můžeme jen vřele doporučit.